Корисні посилання   26 травня 2016 року в Пшеничненському НВК вшанували пам'ять загиблого Героя відкриттям меморіальної дошки учаснику бойових дій Рубану Сергію Олександровичу.  Важко тримати слово, дивлячись на батьків та рідних Сергія. Ми маємо бути вдячні батькам, рідним, вчителям, друзям, односельчанам за виховання хлопця, який без сумніву та вагань віддав своє життя за рідну Батьківщину. Будьмо гідні подвигу ГЕРОЯ! Його подвиг безсмертний. Царство Небесне і вічна пам'ять. Слава ГЕРОЯМ! Слава Україні! 

Рубан Сергій

...пішов у вічність, але не з нашої пам'яті...

Сергій народився 24 травня 1985 року в селі Пшеничному Васильківського району Київської області. У Пшеничненській середній школі навчався з моменту її відкриття (1994) і отримав атестат  про повну загальну середню освіту у 2002 році.

Відразу ж пішов працювати слюсарем у ВП НУБіП України «Агростанція» в рідному селі Пшеничному, а коли Сергію виповнилося 18 років, він одержав посвідчення водія і почав працювати за кермом автомобіля.

07 березня 2015 року, отримавши повістку з військкомату, не вагаючись, пішов захищати суверенітет та незалежність України.  Солдат Рубан Сергій Олександрович, водій інженерно-технічної  роти групи інженерного забезпечення брав участь в антитерористичній операції.

Помер 23 грудня 2015 року у районі села Вершина Куйбишевського району Запорізької області. Похований на цвинтарі в рідному селі Пшеничному.

 

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!


Рекомендації щодо порядку використання державної символіка в навчальних закладах України

Download
derjavna_sumvolika.pdf
Adobe Acrobat Document 141.5 KB

Download
Меодичні рекомендації щодо організації патріотичного виховання для дітей та учнівської молоді в умовах заг
metodichni_rekomendaciji.pdf
Adobe Acrobat Document 141.9 KB
Download
Н А К А З від 27.10.2009 N 3754/981/538/49 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання молоді»
4.pdf
Adobe Acrobat Document 208.5 KB